3N Medya Grubu'nun Yeni Medya Grup Başkanı Murat Kelkitlioğlu Oldu

3N MEDYA GRUBU’NUN YENİ MEDYA GRUP BAŞKANI MURAT KELKİTLİOĞLU OLDU.

 
Aralarında yeni birlik gazetesi Show radyo, Radyo Viva, Bizimev TV gibi çeşitli medya kuruluşları bulunan 3N ailesine Medya grup başkanlığı görevine getirilen Murat Kelkitlioğlu grubun Beşiktaş Feriye Palace’de düzenlemiş olduğu toplantı ile basına tanıtıldı. 3N Medya Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven burada yaptığı konuşmada, ‘’her iş insanı gibi yaptığımız ticaret ile kar etmek isteriz. Ancak Medya sektörü aynı zamanda ülkemize ve milletimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmemizi gerektiren, çocuklarımıza bırakacağımız saygın bir iş koludur. Bu sorumluluğumuzu yerine getirmek 2019 sonrası büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek için Türkmedya’nın değerli yöneticisi Murat Kelkitlioğlu grubumuza Medya grup başkanı olarak katılmıştır.’ dedi. 
 
‘’HER ZAMAN TÜRKİYE’DEN YANA OLACAĞIZ’’
 
3N Medya grup başkanı Murat Kelkitlioğlu yaptığı konuşmada grubun 2019 hedeflerini açıkladı.  ‘’Yeni görevimin bana yüklediği sorumluluğun farkındayım. Birinci ve öncelikli hedefimiz Radyo televizyon gazete ve faaliyet içerisinde olduğumuz tüm alanlarda zirvede olmak ya da zirveyi zorlamak.’ dedi. 
 
‘’2019 STRATEJİMİZ BÜYÜME ÜZERİNE KURULU. SENEYİ ARAMIZA YENİ MARKALAR DA KATARAK KAPATACAĞIZ.’’
 
Kelkitlioğlu grup şirketleri için 2019 hedeflerine dair bilgiler verirken, sene sonunda grubun bugünden çok daha büyük hale geleceğini, gruba yeni ve son derece önemli markaların katılacağını, bu konudaki hazırlıkların son aşamaya geldiğini söyledi. Kelkitlioğlu, ‘’Dijital pazarda da sahip olduğumuz insan kaynağını imkanlar ile buluşturarak pazarın önemli oyuncularından biri olacağız.’’ İfadelerini kullandı.